Nie dostałeś się na studia? Ta szkoła medyczna to strzał w dziesiątkę

Nie dostałeś się na studia? Ta szkoła medyczna to strzał w dziesiątkę

Nie dostałeś się na studia? Ta szkoła medyczna to strzał w dziesiątkę
31 lipca
08:48 2022

Interesujesz się studiami medycznymi, ale nie udało Ci się dostać na wymarzona medycynę czy stomatologię? Nie czekaj kolejnego roku na rekrutację. Zostań studentem Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Czesne od 0 złotych. Atrakcyjne kierunki są na wyciągnięcie ręki.

Szkoła medyczna oferuje całą gamę kierunków

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych szkoła policealna, zbudowana na podwalinach, prowadzonych od dwudziestu lat przez Oświata-Lingwista Nadbałtyckiego Centrum Edukacji, innej szkoły policealnych. Bogata oferta możliwych kierunków, zadowoli osób interesujących się stomatologią, protetyką, ortodoncją. Jeśli chciałbyś pracować w personelu medycznym, to także znajdziesz coś dla siebie. Asystentka stomatologiczna, elektroradiolog, higienistka stomatologiczna, technik farmaceutyczny, opiekun medyczny czy terapeuta zajęciowy? A może interesuje się sterylizacja medyczna? Dzięki Studium, zostaniesz kim chcesz.

Asystentka stomatologiczna czy elektroradiolog

Doskonale wyszkolona kadra oferuje szeroki wachlarz i zajęć praktycznych, dzięki czemu kształci bardzo dobrych specjalistów z branży medycznej oraz obszaru pomocy społecznej. Zajęcia praktyczne realizowane we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach. Taki sposób nauczania daje absolwentom możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego, które odgrywa ważną rolę w procesie rekrutacji pracowników.

Sterylizacja medyczna w jednym paluszku

Wszystkie wykłady i ćwiczenia w Studium są prowadzone pod okiem wysoko wyspecjalizowanych wykładowców, nauczycieli akademickich, najlepszych lekarzy w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Pomoc kadry nauczycielskiej i poważne podejście do nauki sprawia, że studenci osiągają naprawdę dobre wyniki.

Zostań technikiem farmaceutycznym

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych to gwarancja najwyższego poziomu usług, miłej atmosfery, otwartość na propozycje i potrzeby wszystkich słuchaczy. Kadra nauczycielska wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom rynku europejskiego, dzięki czemu przed absolwentami otwierają się szerokie możliwości zatrudnienia w placówkach medycznych, gabinetach prywatnych i szpitalach w całej Polsce i na świecie. Ta szkoła medyczna to inwestycja w siebie.

Powiązane artykuły

4 komentarze

 1. Roman
  Roman 10 czerwca, 04:56

  Czy wiesz, że tworzysz ciekawe i oryginalne treści, wkład jaki wnosisz w społeczność blogową zasługuję na podziw i szacunek. Dzięki!

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Arc
  Arc 11 czerwca, 09:44

  Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczególnych postach, Dzieki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie…

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Ula
  Ula 01 lipca, 02:14

  Super strona i jeszcze lepszy artykuł. Ciekawy, przemyślany, nowatorski.
  Czekam na więcej

  Odpowiedz na ten komentarz
 4. Jędrzej
  Jędrzej 11 lipca, 23:57

  Czy ten tekst jest wartościowy? Wnoszący wiele to tak, chyba będę częściej zaglądać tu.

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

<

12 + 3 =