Vouchery na bezpłatne noclegi w hotelach

Vouchery na bezpłatne noclegi w hotelach

Vouchery na bezpłatne noclegi w hotelach
16 czerwca
16:45 2022

Jak możesz skorzystać z 3-tygodniowego wypoczynku w wybranym hotelu bez płacenia za noclegi?

Tylko raz w roku

Co roku w okresie wakacyjnym rusza specjalny Program Wakacyjny we współpracy z hotelami w formie Wielkiej Promocji Letniego Wypoczynku zarówno w hotelach w Polsce jak i za granicą. W ramach promocji przygotowywane jest czasem kilkaset a czasem więcej Specjalnych Pakietów Wakacyjnych lub voucherów. Dostępne są one tylko dla wybranych osób.

Pakiet wakacyjny jest unikatowy ponieważ opiewa aż na 21 dni dla 2 osób. Pakiet dostępny jest w rozbiciu na 7 i 14 noclegów. Ponieważ jest to rekordowo duża liczba bezpłatnych noclegów, to liczba pakietów jest limitowana i do jej odebrania proszeni są wyłącznie stali uczestnicy tego Programu.

Jak potwierdzić odbiór Pakietu?

W celu odebrania Pakietu wysyła się zgłoszenia drogą listowną lub elektroniczną, zazwyczaj kliknąć w wygenerowany link, gdzie trzeba też potwierdzić hasło, które podstawi się automatycznie. Następnie na dedykowanej stronie wypełnia się formularz odbioru vouchera. Proszę pamiętać, że hasło do potwierdzenia Państwa Pakietu jest ważne tylko 3 dni.

Skąd się biorą bezpłatne noclegi?

Program Rozwoju Turystyki Indywidualnej współpracuje z hotelami w zakresie wykorzystania niesprzedanych miejsc noclegowych. Na podstawie otrzymywanych informacji szacowana jest liczba pokoi, które hotele zgadzają się udostępnić na regulaminowych zasadach, bez pobierania opłat za noclegi. Hotele zyskują pełne obłożenie i darmową promocję, a uczestnicy naszego programu mogą spędzić Wakacje Marzeń korzystając z bezpłatnych noclegów.

Czy wszystko jest bezpłatne?

Oczywiście, że nie wszystko. Każdy hotel ma swoje atrakcje, które udostępnia gościom hotelowym za odpowiednią odpłatnością jeśli tylko zechcą z nich skorzystać. To są oczywiście oficjalne informacje dostępne zarówno na stronie internetowej hotelu, jak w cennikach i w informacji w recepcji hotelu. Zazwyczaj do takich usług należy basen, sauna oraz zabiegi SPA, które jeśli są to w jednych miejscach są odpłatne a w innych nie. Czasem dodatkowe miejsca parkingowe na parkingu strzeżonym są odpłatne symbolicznie. Dopłaty bywają za tak zwane dostawki, czyli małe łóżeczka dla dzieci. Niemal zawsze, o ile hotel posiada swoją restaurację, bar czy stołówkę, to zakup posiłków i napojów jest płatny gotówką lub wliczany na konto użytkownika konkretnego pokoju z opcją płatności przy wymeldowaniu. Inne usługi lub oferty należy sprawdzać indywidualnie.

Zaplanuj wypoczynek

Po potwierdzeniu odbioru Pakietu możesz zaplanować Wakacje lub urlop w późniejszym okresie. Na wykorzystanie Pakietu jest aż 6 miesięcy. Do dyspozycji czeka blisko 1.000 hoteli i pensjonatów z 14 krajów Europy.

Powiązane artykuły

1 Komentarz

  1. Rafał
    Rafał 14 maja, 18:47

    Czy ktoś z czytających ten komentarz może się określić co do wiarygodności tego ?? Ktokolwiek już z tego skorzystał i podobało mu się ?? Proszę o pozytywne jak i negatywne informacje. Z góry dziękuję 🙂

    Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

<

10 + 1 =