Pozycjonowanie w Top Solutions – moja opinia

Pozycjonowanie w Top Solutions – moja opinia

Pozycjonowanie w Top Solutions – moja opinia
03 października
11:43 2022

Od 10 lat zajmuje się sprzedażą i 3 lata temu postanowiłem poszerzyć ofertę, zmienić medium i przerzucić się na internet. Niestety, jak pewnie wielu z Was wie, życie nas nie rozpieszcza i nawet jeśli dysponujemy całkiem dobrze prosperującym sklepem w swojej okolicy, to nie przekłada się to na sprzedaż internetową. Wtedy z pomocą śpieszą firmy pozycjonujące, wtedy trzeba pomyśleć nad innymi opcjami.

Moja historia z SEO

Jakieś dwa lata temu, zaobserwowałem, że w ogóle nikt nowy nie nabywa u mnie produktów w sklepie internetowym, poza stałymi klientami. Przez lata prowadząc sklep stacjonarny byłem przyzwyczajony do stosunkowo sporego zainteresowania moimi produktami w okolicy, co nijak miało się do sprzedaży przez internet. Zacząłem czytać o tym, co można zrobić, by zwiększyć ilość odsłon witryny i wtedy też natrafiłem na magiczne pojęcie, jakim jest SEO. Poczytałem, dokształciłem się nieco i postanowiłem zlecić pozycjonowanie firmie zewnętrznej, gdyż w moim przekonaniu to oni zrobią to najlepiej. Wpisałem w Google słowo “reklama w internecie” i trafiłem na firmę Top Solutions.

Dwa lata współpracy i ..?

Poczytałem różne opinie na ich temat i dałem się wciągnąć do współpracy. Główny powód, dla którego zainteresowałem się ofertą to cena, która nie kroiła mojego portfela, jak ostry nóż świeży chleb. Efekt naszej wspólnej pracy jest zaskakująco dobry. Wraz z czasem pozycje, na które się uparłem szły w górę i to mimo ostrzeżeń ze strony firmy, że frazy ogólne nie sprawdzą się w wąskim gronie odbiorców lokalnych. Fakt, nie znajduje się na nie w top 5 wyników wyszukiwań, ale to na własne życzenie. Powiem Wam że nie spodziewałem się że moja strona może faktycznie zacząć działać. Top Solutions? Jestem raczej na tak.

Powiązane artykuły

1 Komentarz

  1. Adrian
    Adrian 01 lipca, 12:36

    Czy chodzi o firmę http://topsolutions.pl/
    ?

    Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

<

osiem + siedem =