Biuro obsługi klienta

Biuro obsługi klienta

Biuro obsługi klienta
23 sierpnia
10:14 2022

Biuro jest często miejscem spotkań klienta ze swoim zleceniobiorcą. Jeśli więc do naszego biura często przychodzą klienci należy pomyśleć o tym, w jaki sposób sprawić aby nasze biuro wywierało dobre wrażenie na każdym, kto tylko zawita w jego progi.

Biuro obsługi klienta przede wszystkim powinno być funkcjonalne.

W gabinecie powinieneś postawić fotel dla swojego klienta – równie wygodny i majestatycznie wyglądający, co Twój. W biurach ciągle popularne są proste krzesła obrotowe. Niedopuszczalne jest dostawiania takiego rodzaju krzesła dla klienta podczas rozmów biznesowych! Kolejnym ważnym elementem jest biurko. Biuro to miejsce pracy, zainwestuj więc w potężny blat, na którym zmieszczą się zarówno Twoje materiały, jak i dokumenty przyniesione przez Twojego klienta. Zawsze trzymaj dodatkowy długopis i pendrive, na wypadek gdyby Twój klient zapomniał tych dwóch ważnych gadżetów. Nie wypada przecież biegać po całym biurze w poszukiwaniu piszącego długopisu.

Zanim Twój klient wejdzie do Twojego gabinetu należy mile go powitać.

Tutaj przyda się biurowa recepcja, w której klient zostanie mile powitany, zapytany o coś do picia. Jeśli Twoje biuro jest małe, zrezygnuj oczywiście z tego pomysłu, lecz bądź w trybie gotowości w godzinach Twojego spotkania z pożądanym gościem. Biuro warto ozdobić logiem wykonanej w dobrej jakości. Przejrzyjmy loga konkurencji oraz innych firm na rynku. Może logo naszej firmy potrzebuje odświeżenia? Jeśli tak, to zainwestujmy w dobrego grafika. Niech nasze biuro będzie naszą wizytówką, która mówić o nas będzie jak najlepiej. Dbajmy więc o szczegóły w biurze, a na pewno będzie to inwestycja, która szybko nam się zwróci. Ekipa sprzątająca w biurze, nowoczesne meble biurowe, ładny zapach i życzliwi pracownicy to na pewno budowanie wizerunku naszej firmy za pomocą biura w najlepszy sposób, w jaki tylko można to uczynić.

Powiązane artykuły

2 komentarze

 1. Adam
  Adam 03 maja, 02:22

  Dobre podejście do tematu. Uważam, że powinieneś się
  zająć tematyką pomieszczeń oraz aranżacji ich,
  czy zmieniania ich. Ergonomia przedmiotów, czy rysowanie
  sprzętów codziennego porzytku, jak biurka, design sprzętów nie
  jest ci obcy i pewnie będzie cię interesować

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Michał
  Michał 12 maja, 09:55

  Czołem, to ogromnie fascynujący temat wpisu. Przypuszczam, że musisz napisać także o tym jak
  wyglądają problemy ludzi o ograniczonych możliwościach ruchowych.
  Zobacz również na tym pamiętniku internetowym jak prezentuje się kazus pokonywania przeszkód budowlanych.

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

<

dwanaście − 8 =