Badania naukowe Politechnika Łódzka

Badania naukowe Politechnika Łódzka

Badania naukowe Politechnika Łódzka
23 lipca
18:56 2022

Badania naukowe – Politechnika Łódzka

Szanowni Państwo, zwracamy się z prośbą o udział w międzynarodowych badaniach naukowych prowadzonych przez Politechnikę Łódzką. Projekt badawczy ma charakter wyłącznie naukowy (niekomercyjny), obejmuje 22 kraje UE i dotyczy wykorzystania wsparcia w zarządzaniu rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wyniki tych badań będą miały bardzo duże znaczenie dla nauki polskiej i zostaną wykorzystane wyłącznie w zbiorczym opracowaniu naukowym.

Udział w projekcie jest absolutnie bezpłatny, całkowicie anonimowy i polega na udzieleniu odpowiedzi na 10 zagadnień zawartych w kwestionariuszu elektronicznym na stronie: questionpro.com (badania naukowe opracowujemy z wykorzystaniem elektronicznego systemu ankietowego Questionpro).

Prosimy o udzielenie odpowiedzi właścicieli firm, menedżerów, a także pracowników posiadających odpowiednią wiedzę (np. pracowników sekretariatu firmy, działu księgowości, działu marketingu). Pytania dotyczą subiektywnych opinii na temat Państwa firmy i nie obejmują żadnych danych szczegółowych (np. danych finansowych czy handlowych). Wypełnienie ankiety powinno zająć ok. 30 minut.

W zamian za udział w badaniu oferujemy Państwu następujące korzyści:
1. Nadanie tytułu „Firma Przyjazna Nauce” potwierdzonego certyfikatem
2. Umieszczenie informacji o Państwa firmie (wraz z krótką charakterystyką działalności) na stronie internetowej projektu: www.projektmsp.matejun.pl
3. Przekazanie raportu z badań

Bardzo prosimy o udzielenie odpowiedzi do 04.08.2014. W miarę możliwości prosimy również o przesłanie tej prośby do znajomych przedsiębiorców – bardzo zależy nam na uzyskaniu opinii od jak największej liczby przedsiębiorstw.

Z góry bardzo dziękujemy za wsparcie naszego projektu i za udział w badaniach. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Z wyrazami szacunku

Katedra Zarządzania, Wydział Organizacji i Zarządzania, Politechnika Łódzka
ul. Piotrkowska 266, 90-924 Łódź

Powiązane artykuły

2 komentarze

 1. Prace Magisterskie
  Prace Magisterskie 18 maja, 00:58

  Zagadnienie przedstawione na najwyższym poziomie.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. Waldemar
  Waldemar 20 września, 05:52

  Zagadnienie ciekawe, artykuł doskonałe przedstawia
  wszelkie kwestie związane z tematem. Jedynie brak mi opinii
  autora.

  Odpowiedz na ten komentarz

Napisz komentarz

<

pięć × trzy =